- Bewoners 3
-
1 Tweepersoonsbed
1 Éénpersoons slaapbank
2 - 1 Slaapkamers 1
-
1 Badkamer met douche
1 - 61 m² 61 m²
- wifi wifi
Mar de Cristal Apartment - 6410
Mar de Cristal - Appartement
Accommodatie
Omschrijving
De keuken is efficiënt ontworpen, maximaliseert de ruimte en biedt alle benodigdheden, waaronder een vaatwasser en wasmachine, om comfort te garanderen tijdens uw verblijf.
De lichte badkamer heeft een inloopdouche, wat de moderne, minimalistische charme van het appartement versterkt.
De slaapkamer is ruim, gevuld met veel natuurlijk licht en uitgerust met moderne armaturen, en biedt een comfortabel en ontspannend toevluchtsoord.
De open woon- en eetkamer is functioneel en uitnodigend, met een comfortabele bank en een smart-tv, perfect om te ontspannen na een dag in de buitenlucht. Openslaande deuren leiden naar een balkon met zitplaatsen buiten, een ideale plek om te ontspannen en te genieten van het uitzicht.
Dit appartement combineert moderne stijl met praktisch wonen en biedt een lichte en comfortabele ruimte voor uw verblijf.
Belangrijkste kenmerken:
Dichtbij het strand
Modern design
Terras
Aparte keuken
Parkeren
Gratis wifi
Smart-tv
Airconditioning
Het appartement in Mar de Cristal heeft één slaapkamer en is geschikt voor drie personen. Het appartement van 61 m² is smaakvol ingericht met nieuw meubilair en biedt uitzicht op zee. Het ligt op 100 m van het restaurant Club Deportivo Mar de Cristal, op 200 m van de supermarkt Spar, op 300 m van het zandstrand van Mar de Cristal, op 300 m van het restaurant Piccolo & Tandoori, op 4 km van het restaurant Scabetti, op 4 km van het treinstation Los Nietos, op 7 km van het natuurpark Calblanque, op 7 km van het zandstrand van Calblanque, op 8 km van de golfbaan La Manga, op 8 km van de supermarkt Mercadona, op 8 km van de supermarkt Lidl, op 16 km van de golfbaan Serena, op 26 km van de golfbaan Roda, op 28 km van Cartagena, op 29 km van de golfbaan Mar Menor, op 50 km van de internationale luchthaven van Murcia, op 68 km van de stad Murcia en op 115 km van de luchthaven van Alicante.
BELANGRIJKE EIGENSCHAPPEN
Slaapkamer(s)
Aparte keuken (Elektrisch fornuis)
Badkamers
Uitzicht op
Algemeen
Registratie nummer: VV.MU.8194-1Verdeling van de slaapkamers
Services inclusief of verplicht
Optionele service
Uw schema
Waarborg (Terug te betalen)
Opmerkingen
- Verboden te roken
- Dieren zijn toegelaten tot deze accommodatie, behalve gevaarlijke dieren
Huisdieren welkom met een gewicht tot 12Kg.
Virtuele 3D tour
Kaart en Afstanden
-
Afstanden
Restaurant - Club Deportivo Mar de Cristal
100 m
Winkels - Spar
200 m
Zandstrand - Mar de Cristal
300 m
Coffee shop - Arena
300 m
Restaurant - Piccolo & Tandoori
300 m
Restaurant - Scabetti
3,5 km
Treinstation - Los Nietos
3,5 km
Natuurparken - Calblanque
7 km
Zandstrand - Calblanque
7 km
Golfbaan - La Manga
8 km
Winkels - Mercadona
8 km
Winkels - Lidl
8 km
Golfbaan - Serena
16 km
Ziekenhuis - Santa Lucia
20 km
Golfbaan - Roda
26 km
Stadscentrum - Cartagena
28 km
Golfbaan - Mar Menor
29 km
Luchthaven - Murcia
50 km
Luchthaven - Murcia
50 km
Stadscentrum - Murcia
68 km
Luchthaven - Alicante
115 km
Speciale aanbieding
15% Korting op alle boekingen vanaf 27 nachten
Vanaf 01-09-2024 tot 30-06-2025
|
15%
korting
|
10% Korting op alle boekingen vanaf 20 nachten
Vanaf 01-09-2024 tot 30-06-2025
|
10%
korting
|
7.5% Korting op alle boekingen vanaf 13 nachten
Vanaf 01-09-2024 tot 30-06-2025
|
7.5%
korting
|
5% Korting op alle boekingen vanaf 6 nachten
Vanaf 01-09-2024 tot 30-06-2025
|
5%
korting
|
Boekingsvoorwaarden
Als u vandaag boekt en voor het inchecken annuleert, zijn de annuleringskosten 100% van de totale huurprijs
Als u vandaag boekt en uiteindelijk annuleert, zijn de volgende kosten van toepassing
Extra opmerkingen
- Tijdens het laagseizoen zijn de tijden voor check-in en check-out flexibel. Neem contact op met de verhuurorganisatie voor de mogelijkheden.
Soortgelijke accommodaties
-
Dit moderne penthouse-appartement bevindt zich in het Ribera-strandcomplex in Mar de Cristal. Het appartement bestaat uit 2 slaapkamers, badkamer, volledig uitgeruste keuken, woon / eetkamer en een mooi groot balkon. Vanaf het balkon is er een trap naar een groot privédaksolarium waar u heerlijk kunt ontspannen, lezen of eten. Het appartement heeft ook Engelse en Spaanse tv-kanalen en Wifi internet is gratis te gebruiken. Het complex heeft een mooi gemeenschappelijk zwembad in het centrum en ligt op ongeveer 5 minuten loopafstand van het strand. Mar de Cristal heeft een tenniscentrum met sportfaciliteiten, een supermarkt, een zeilschool en een selectie aan bars en restaurants, allemaal op loopafstand van het complex. De stranden zijn bekroond met de Blauwe Vlag en hebben het warme en ondiepe water van de Mar Menor, ideaal voor verschillende wateractiviteiten en geschikt voor alle leeftijden. Belangrijkste kenmerken: - volledig uitgeruste keuken - Smart TV met Nederlandse en Internationale zenders - Airco / verwarming - Gratis snel wifi-internet - Zeezicht vanaf privé dakterras - Gebruik van het complexe zwembad - 24 uur lokale ondersteuning 2 slaapkamers: - Hoofdslaapkamer: tweepersoonsbed - Slaapkamer 2: 2 aparte bedden Zwembad: - buitenzwembad (seizoensgebonden) - Kinderzwembad (seizoensgebonden)5 reacties
-
Dit appartement op de begane grond is gelegen op het populaire complex Ribera in het dorp Mar de Cristal. Het is 5 minuten lopen naar de stranden van de Mar Menor die uitkijkt over de La Manga-strook. Het heeft 2 slaapkamers, een badkamer, een volledig uitgeruste keuken met alle moderne apparatuur, een woon / eetkamer en een ruime patio. Het gemeenschappelijke zwembad bevindt zich in het midden van het complex. Mar de Cristal heeft een kleine supermarkt, een tenniscentrum met fitnessruimte, een zeilschool en een selectie aan bars en restaurants op loopafstand van het complex. Het strand ligt op ongeveer 5 minuten loopafstand en het warme en ondiepe water van de Mar Menor is perfect voor gezinnen. Belangrijkste kenmerken: - volledig uitgeruste keuken - tv en dvd-speler - Gratis WiFI-internet - Airconditioning / verwarming - Gebruik van het complexe zwembad - 24 uur lokale ondersteuning Slaapkamerconfiguratie: - Hoofdslaapkamer: tweepersoonsbed - Slaapkamer 2: 2 eenpersoonsbedden Zwembad: - buitenzwembad (seizoensgebonden) - Kinderzwembad (seizoensgebonden)2 reacties